Biriyle çıkman için;

17 Ocak 2009 Cumartesi

Dışarıda neler oluyor?

Şu günlerde kendimi ewime hapsettim eh malum sınawlar da war oyüzden hapsetmek için bahanem de war. Hem ders çalışmıorum hem dışarı çıkmıorum. Bi garip oldum. Neyse tabi bööle olunca yalnızca okuldaki arkadaşlarla görüşüorum. Diğerleriyle ğek görüşmüorum ama asıl en iyi en sewdiğim arkadaşlarım dışarıdan olan arkadaşlarım, yani okul dışından olan arkadaşlarım.

Eh onlarla yüzyüze görüşemeyince ancak msnden fln konuşuorm.

Neese işte bööle bi arkadaşla konuşuyorum işte geçen msnde, çok yakın çok eski bi arkadaşım, konuştuklarımızı anlatmadan önce size biraz bilgi veriyim o arkadaşımla ilgili.

Bu arkadaşım Ankaranın özel üni.lerinden birinde okuyor. Parası bol, harca harca sonu gelemeyen denecek cinsten, babasından 50 milyon ister baba 250 milyon yatırır vb. Tabi dolayısıyla bu arkadaş para harcamayı çok seviyor, sürekli alışveriş yapan, gece dışarı çıkan ( en lüks yerlere), zaten hep dışarıda yemek yiyen bi arkadaş bu.

Buraya kadar tipik zengin bir genç kızı anlattım size aslında. Yani hiç bi gariplik yok.

Her neyse. Bu arkadaşın 4 sene ciwarı süren ciddi bi ilişkisi olmuştu ama sonunda ayrıldılar.. Üzüldüm ayrılmalarına çünkü çocuk da çok ii biri. Ama hayırlısı. Hakkaten de arkadaşım için hayırlısı oldu diyebilrim.

O ciddi ilişkisinden sonra uzun süre boyunca gelgit şeklinde erkekler girdi çıktı hayatına ama düzgün bi tane olmadı bi türlü. Zaten arkadaş da baya seçicidir.

Neyse işte biz onla artık ewde kaldık bilmem ne fln diye ağıtlar yakıoduk ki, o bu zincirden ayrıldı bikaç gün önce.

Demek istediğim şey biriyle çıkmaya başlamış.

Bana yeni çocuğu anlattıktan sonra anladım ki bu uzun ve güzel bi ilişki olcak. Bakın size de anlatayım da şu çocuğu sizin de ağzınız açık kalsın..

Çocuk Ankaranın en ii devlet okulunda okul ikincisi olarak son sınıf çok ii bir mühendislikte okuyor. Yani çocuk accayip başarılı ve zeki bi çocuk.

Şimdiye kadar gözünüzde gözlüklü mongol bi tip canlanmış olabilir ama hayırrr. Okuyun bakalım dewamını..

Çocuk bir özel üni. bebesi gibi gayet güzel giyiniyor. Kot, t-shirt, şort, abercrombie fln =)

Sonraaaa, çocuğun arabası war :D Hayır benim paragöz biri olduğumu düşünmeyin ama bir erkeğin arabası olmasının ona bir artı daha kattığını da inkar edemez kimse ööle diil mi? Hatta bütün kızlar bööle düşünür.

Her neyse daha bitmedi. Çocuğun ailesi Ankaranın en lüks villalarında oturuyor, hem annesinin hem babasının birer süper lüks jeep'leri war =)

Bu da yetmiyormuş gibi, Çocuk kardeşiyle ayrı bir ewde oturuyor.

Höh dediğinizi duyar gibiyim. Ailesiyle nie oturmuo dimi. İşte zenginlik bööle bişi. Ama şunu da sölimm çocuğun annesi babası ayrı. Ayrı ayrı villalarda oturuyorlar gibi bişi diyebilrim :D

Şimdi şu çocuğun özetini çıkarırsak :D ..


Hem zeki ve başarılı, hem paralı, hem karizmatik güzel giyiniyor, tipi normal ne ii ne kötü.

Şimdi iş bi tek karaktere kaldı.. ki zaten kararkterinin de gayet ii olduğunu düşünüyorum. Ööle gibi yani..

Ya işte bnm en yakın arkadaşlarımdan biri bööle bir çocukla çıkıyor şu an. Onun adına çok sewindim gerçekten, ve yakınımda birinin bööle biriyle çıkması beni de umutlandırıyor. Umudumu kesmemeyi öğretiyor.

Ama şunu söyleyebilrim ki bu iş için bile çaba lazım. O arkadaşım bunun için çaba harcadı. Bir sürü insan tanıdı, uzun zamandır uğraştı fln, en sonunda bu çocukla tanıştı, ve tebrik ederim ki tanışır tanışmaz tavladı =)

Bana gelince, kendimi ewe hapsettim, sürekli abur cubur yiorum, kendime hiç bakmıorum. Bahanem de war.. Final dönemindeyim :D Yaşasın bahaneler, insana kendini ii hissediriolar.

Saçımı hiç taramıorum, düğüm olmuş, cildimi hiç temizlemiorum, beton gibi pütürüklü kupkuru olmuş, bi krem neyin sürmüorum hatır hutur oldu heryerim, tırnaklarım umrumda diil hep kısa, giydiğim şeylere dikkat etmiorum hep aynı şeyleri giyiorum.

Sonuç olarak bir erkek sinek bile yaklaşmaz zaten bu halimle. Bırak Perfect Guy'ı bir LOSER bile bulamam ben bu halde.


Hayır şunu da çok ii biliorum ki hiç bişi çabasız olmaz. Madem artık bi sewgilin olsun, ii olsun hoş olsun, perfecet olmasa da ona yakın olsun istiosun, o zaman kendine bak biras be kadın. Çöpçü gibi geziniorum ortalarda. Geçenlerde bi arkadaşla buluştum da bana baktı baktı ve " bu ne paçozluk kızzzz" dedi. Eskiden bööle diildim ki.

Eskiden daha zayıftım daha bakımlıydım kuaförden çıkmazdım bilmem ne..

Pöffff. Bu okul beni köreltti. Ama en çok beni köreltti heralde :D Benim kadar kimse paçoz olmadı :/

Eh işte kendimi ewe hapsettim, dünyayla bağlantılarımı kestim, kendimi saldım, ve dışarıda neler olduğunu unutmuş olduğumu anladım. Dışarıda hayat hızla dewam ediyor, ve bu hayatlar bnmkine hiç benzemior.

Silkenmem lazım ama nası..?? Hiç bilmiyorum..

Hiç yorum yok: